Welkom bij IQ Select
Voor de mooiste vaste banen in de

Transport

Logistiek

AGF


Ons team Barendrecht

Hierbij de mensen die elke dag opstaan om van IQ Select een succes te maken. Die voor klant en kandidaat altijd tot het uiterste gaan om een verschil te maken.

Klik hier om de teampagina van de vestiging Amsterdam te bekijken.

Klik hier om de teampagina van de vestiging Nieuwegein te bekijken.

Jan Kievit

Functie
E-mail
Telefoonnummer
Mobiel
LinkedIn Profiel

Directeur
jan@iqselect.nl
0180-745747
06-54149987

 


 

Daan Cobelens

Functie
E-mail
Telefoonnummer
Mobiel
LinkedIn Profiel

Directeur
daan@iqselect.nl
0180-745747
06-54145259






Fleur Snellens

Functie
E-mail
Telefoonnummer
LinkedIn Profiel

Intercedent
fleur@iqselect.nl
0180-745747

Sandra Kroonen

Functie
E-mail
Telefoonnummer

Vestigings manager
sandra@iqselect.nl
0180-745747

Viviƫnne Roos

Functie
E-mail
Telefoonnummer

Intercedent
vivienne@iqselect.nl
0180-745747

Rochelle Maissan

Functie
E-mail
Telefoonnummer
LinkedIn Profiel

Intercedent
rochelle@iqselect.nl
0180-745747

Maaike de Vries

Functie
E-mail
Telefoonnummer

Intercedent
maaike@iqselect.nl
0180-745747

 

Contact gegevens
Adres

Ebweg 11
2991 LS Barendrecht

E-mail
info@iqselect.nl (algemeen)
Telefoon

Tel: +31 (0)180 745 747

Over ons form